Negocjacje w abonamencie - wielki powrót wielkiej promocji!

VirtualStudy.plJak widać za oknem, wakacje już w pełni! Wyobraźcie sobie te niezliczone chwile spędzone skąpani w blasku słońca z kokosowym drinkiem w ręku, wsłuchując się w szumie morskich fal i przesypujących się ziarenek piasku. Już dziś możemy spędzić te piękne chwile razem, ponieważ mamy dla Was specjalną promocję!

Od 16.08 do końca wakacji (czyli przez prawie 2 miesiące) razem możemy cieszyć się dostępem do wszystkich naszych szkoleń za grosze! W okresie wakacji to Ty decydujesz ile płacisz za szkolenia i co chcesz oglądać!

Uważasz, że cena naszych abonamentów jest za wysoka? Chciałbyś skorzystać z naszych szkoleń, ale całe pieniądze wydałeś na wakacje, które chciałbyś spędzić razem z nami?! Nic straconego! Wynegocjuj swoją własną cenę!

Jak wziąć udział w promocji?

  1. Przy pomocy specjalnego formularza na stronie zaproponuj nam, ile jesteś w stanie zapłacić za abonament miesięczny lub na okres całych wakacji (16.08-30.09).
  2. Uzasadnij swoją propozycję, dlaczego taka wartość naszych szkoleń a nie inna.
  3. Wyślij formularz.
  4. Czekaj na naszą odpowiedź!
  5. UWAGA! Promocja dotyczy jedynie klientów indywidualnych

Pamiętaj, że wszystkie ceny podlegają negocjacji i nawet Ty możesz stać się już dziś posiadaczem naszego abonamentu za taką cenę, jaką uważasz za właściwą! Odpowiadamy na wszystkie propozycje.

Śpieszcie się, wakacje nie są wieczne, a czas ucieka!

Additional information

Patronat merytoryczny:

RSS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Cookies

Cookie to mały plik, zazwyczaj złożony z liter i cyfr, pobierany do urządzenia, gdy użytkownik uzyskuje dostęp do niektórych stron internetowych. Cookies pozwalają stronie rozpoznać urządzenie użytkownika.

Pliki: